Firma Galvano-Partners została założona w roku 2007. Szybko zdobyła uznanie Klientów na polskim rynku galwanicznym i w środkowo-wschodniej części Europy. Na dobre imię zapracowała m.in. kompetentnym, doświadczonymi zaangażowanym zespołem technologów oraz zaawansowanym sprzętowo zapleczem laboratoryjnym. Te czynniki w połączeniu z podejściem marketingowo-handlowym i dobrze zorganizowaną logistyką sprawiły, że dziś firma jest solidnym dostawcą oraz zaufanym Partnerem wielu galwanizerni wraz z ich Klientami finalnymi. Dzięki prowadzonemu doradztwu, organizowanym szkoleniom i konferencjom uczestniczymy czynnie w rozwoju galwanotechniki w Polsce oraz kształceniu nowej kadry galwanizerów.
Dostarczamy technologie funkcjonalne, cynki i stopy cynku, dla branży motoryzacyjnej, lotniczej i budowlanej oraz powłoki dekoracyjne dla przemysłu galanterii odzieżowej, m.in. białe i żółte brązy, okuć meblowych i armatury sanitarnej – miedź, nikiel błyszczący i satynowy, chrom, w tym trójwartościowy siarczanowy i chlorkowy.
Posiadamy chemiczne i elektrolityczne technologie nikiel-fosfor stosowane w elektrotechnice, przemyśle samochodowym i wojskowym, a także coraz częściej wykorzystywane w dekoracyjnych powłokach wykończeniowych w celu podwyższenia odporności korozyjnych.
W dostawach technologii metali szlachetnych takich jak złocenie, rodowanie czy ostatnio popularne stopy rodu oraz platynowanie, jesteśmy liderem, nadającym kierunki rozwoju i innowacji w branży.
Nasza oferta obejmuje obok chemii galwanicznej urządzenia i sprzęt stosowany w galwanizerniach.
Dynamiczny rozwój sprawił, że wybudowaliśmy Centrum Badawczo-Rozwojowe. To tu, z myślą o naszych Klientach, optymalizujemy nasze procesy i tworzymy nowe technologie.
Jako firma wyspecjalizowana w technologiach galwanicznych, z odpowiednim zapleczem laboratoryjnym i badawczo-rozwojowym, być wiodącym dostawcą innowacyjnych, zoptymalizowanych procesów i urządzeń dla galwanotechniki, z kompetentnym i profesjonalnym wsparciem technologicznym i serwisowym, zapewniając przy tym możliwość współpracy nauki i biznesu, tak w kontekście Funduszy Europejskich, jak również zdobywania technologicznych przewag konkurencyjnych i stworzenia unikatowego Produktu Finalnego przez Naszych Klientów.
- Rozwijać współpracę z najlepszymi producentami technologii galwanicznych, testując wcześniej i wybierając produkty, które najlepiej odpowiadają specyfice polskiego rynku i potrzebom Naszych Klientów, są możliwie najlepiej dostosowane do konkretnych aplikacji oraz urządzeń galwanicznych
- Rozwijać autoryzowaną dystrybucję urządzeń galwanicznych wiodących marek, z organizacją
i zapewnieniem najwyższej jakości serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
- Angażować się w prace Polskiego Towarzystwa Galwanotechniczego oraz wspólne projekty badawczo-rozwojowe z uczelniami wyższymi i instytutami, inicjować i koordynować współpracę nauki i biznesu, w rezultacie pomagać w pozyskiwaniu funduszy unijnych (np. w Działaniu 3.2.1) dla galwanizerni, naszych aktualnych i przyszłych Klientów, przez opracowywanie innowacyjnych rozwiązań prowadzących do wytworzenia Produktu o unikatowych cechach i wysokiej konkurencyjności na rodzimym, a często również światowych rynkach
- Rozwijać własne zaplecze produkcyjne oraz outsourcing produkcyjny dla opracowanych nowych technologii
- Podnosić konkurencyjność rynkową dzięki kompetentnej i doświadczonej kadrze technologów i doradców handlowych, zapleczu serwisowemu urządzeń, własnemu laboratorium, pracom badawczo-rozwojowemu na rzecz wytworzenia i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w przemyśle
- Nawiązywać i utrzymywać długotrwałe relacje z partnerami biznesowymi
- Optymalizować procesy przy zachowaniu wysokich standardów bezpiecznej pracy i ochrony środowiska
- Przekazywać „know-how” oraz własne doświadczenia obecnym i przyszłym galwanizerom, przyczyniając się do poszerzania wiedzy, świadomości galwanotechniki oraz budowania na rynkach światowych siły i konkurencyjności galwanizerni ulokowanych w Polsce.